TRAFİK SİSTEMLERİ- DELİNATÖR- TRAFİK KONİSİ
ANASAYFA HAKKIMIZDA KARİYER İLETİŞİM


severtekno & 2007
DELİNATÖR
DELİNATÖR ANKARA FİRMASIYIZ!  DELİNATÖR MONTAJ, TOPTAN VE PAREKENTE SATIŞI.

DELİNATÖR : Araçları  düzene sokmak , mal ve can güvenliğini sağlamak maksadıyla kullanılırlar. Otopark alanlarında şerit ayırıcı olarak araçların kolaylıkla ve düzgünce park etmesini sağlamaktadır. DELİNATÖRLER otoyol kenarlarında, apartman önlerinde araçların park ermesini engellemek maksadıylada kullanılırlar. Otoyollarda kavşak giriş ve çıkışlarında araçları yönlendirmek maksadıylada sıkılıkla kullanılırlar. DELİNATÖR ler kullanılan malzemeden ve yapısında bulunan körük sisteminden dolayı esnektirler. bu esneklik DELİNATÖR e bir sağlamlık kazandırmıştır. ESNEK DELİNATÖR ün üzerinden bir araç geçse bile Delinatör üzerinde bulunan körük sistemi sayesinde yere tamamen sıfır yatacak şekilde esner ve araç geçtiğinde Hacı yatmaz gibi geri kalkar. Bu yüzden Delinatöre ESNEK DELİNATÖR veya kimi yerlerde Ankara gibi HACI YATMAZ DUBA da denilmektedir.Üzerlerinde bulunan reflektif bantlar sayesinde gecede kolay fark edile bilirler.
Delinatörler zeminin türüne göre yere vidalanır yada dübellenerek montaj edile bilirler.

DELİNATÖR ŞEÇERKEN dikkat edilecek unsur Delinatörün boyudur.  30 cm den başlar 100 cm kadar delinatör çeşitleri vardır. Genelde parlak oranj üzeri parlak reflektif bantla çevrili olanlar kullanılır.Ama isteğe göre sarı delinatör, beyaz delinatör ve siyah delinatör çeşitleride kullanıla bilirler

Delinatörlerİn üzerine istenildiği takdirde lamba ve levha takılabilmektedir.


DELİNATÖR KODLARI

100 CM LİK DELİNATÖR :12211UB R

75 CM LİK DELİNATÖR :12212 UB R

45CM LİK DELİNATÖR:12214 UB R

30CM LİK DELİNATÖR:12215 UB R

DELİNATÖR UYGULAMA RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

DELİNATÖR FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!DELİNATÖRDELİNATÖR NEDİR? DELİNATÖR NE İŞE YARAR? DELİNATÖRÜN FAYDALARI NELERDİR? ESNEK DELİNATÖRÜ ANKARA GİBİ BÜYÜK ŞEHİRLERİMİZDE NERELERDE KULLANA BİLİRİZ? YOL BABALARININ BU KADAR ESNEK OLAMASININ SEBEBLERİ NELERDİR? ESNEK YOL BABALARI NEDEN BU KADAR ESNEK YAPIYA SAHİPTİRLER? BU VE BENZERİ SORULARINIZ İÇİN TIKLAYINIZ!


DELİNATÖR FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
GÜNCELLEME: 11,03,2014
desing by severtekno